-->

پشتیبانی آنلاین

25 دی 1396

در این مطلب می آموزید چگونه از بخش پشتیبانی آنلاین در سیستم املاک افزار خود استفاده مفید کنید 

زنجیرافزار همیشه و هر روز به دنبال بهبود و رفع نواقص محصولات خود است و هر روز به دنبال یافتن و برطرف کردن مشکلات احتمالی در سیستم املاک افزار هستیم اما به هر حال ممکن است شما متوجه مشکلی در سیستم شوید و یا به هر دلیلی نیاز به تماس با پشتیبانی داشته باشید . ما در سیستم املاک افزار امکانی را گنجانده ایم به نام پشتیبانی آنلاین تا ضمن اینکه تماس های تلفنی را کاهش دهیم و در زمان شما و خودمان صرفه جویی کنیم در عین حال خیلی بهتر بتوانیم مشکلات شما را بررسی و حل و فصل کنیم .

برای دسترسی به پشتیبانی آنلاین اتصال به اینترنت ضروری می باشد پس از اطمینان از اتصال به اینترنت از منوی ابزارها و در قسمت شبکه جهانی زنجیرافزار به روی دکمه مرکز پشتیبانی کلیک کنید .

 

ماژول مرکز پشتیبانی مطابق شکل زیر برای شما باز خواهد شد .

 

شما می توانید با زدن دکمه نوسازی این لیست را مجددا بارگزاری کنید تا مثلا اگر پاسخ دریافت کردید متوجه شوید .

و همچنین با دوبل کلیک کردن روی سطرها فرم گفتگو را باز نمایید به عنوان مثال ما روی سطر اول "دکمه تطابق کجاست " دوبار کلیک می کنیم و ماژول گفتگو مطابق شکل زیر باز خواهد شد .

 

شما در این صفحه متن مورد نظر خودتان را تایپ می کنید و دکمه ارسال را می زنید ، کارشناس پشتیبانی در همین پنجره پاسخ شما را خواهد داد .

اگر پاسخ سوال خود را گرفتید و مشکل شما حل شد دکمه بستن تیکت را حتما بزنید تا کارشناس ما متوجه شود .

 

اگر قصد ارسال یک تیکت جدید دارید دکمه "جدید " را در ماژول اصلی مرکز پشتیبانی بزنید تا ماژول ارسال تیکت جدید برای شما باز شود مطابق شکل زیر

موضوع درخواست خود را تایپ کنید و بخش مربوطه را انتخاب کنید که سوال یا مشکل شما مربوط به کدام بخش است ، این بخشها شامل پشتیبانی فنی ، امور مالی و فروش و بخش پرسش و پاسخ است.

این ماژول قبلا شامل تعیین الویت هم بود اما به دستور مدیریت این بخش غیر فعال شد و پشتیبانی موظف شد که همه درخواست ها را با بالاترین الویت بررسی کند حتی اگر یک سوال خیلی ساده باشد .

متن خود را بنویسید و در پایان دکمه ارسال را بزنید .

پشتیبانی پیغام شما را دریافت و دسته بندی و به کارشناس مربوطه ارجاع می کند و این کارشناس موظف است که مشکل شما سریعا بررسی ، پیگیری و رفع کند و نتیجه را به شما اعلام کند .

گاهی پیش می آید که بر هر دلیلی سرور از دسترس برخی مشتریان در بعضی نقاط خارج شود یا بطور کلی ما در حال تغییراتی باشیم که سرور از دسترس خارج شود که در این حالت پشتیبانی آنلاین ممکن است ساعاتی در دسترس نباشد در این مواقع در صورت لزوم با تلفن هایی که در فاکتور به شما ارائه شده استفاده کنید و یا از نرم افزار تلگرام برای ارتباط مستقیم با کارشناس فنی استفاده نمایید .

البته مشکلاتی از این قبیل به ندرت پیش می آید و اگر این اختلال قابل پیش بینی باشد ما قبلا به شما اطلاع خواهیم داد .

موفق باشید  

یک نظر ارسال کنید