مزایای اپلیکیشن بازی گردش پول فارسی اندروید

مزایای اپلیکیشن بازی گردش پول نسخه 101 و 202

بازی گردش پول ابتدا در سال 2004 به نام کش فلو 101 توسط رابرت کیوساکی بصورت فیزیکی عرضه شد و بعدا با تغییراتی در یک سری از قوانین بازی با نام کش فلو 202 عرضه شد .

بازی گردش پول بسیار هیجان انگیز ، سرگرم کننده و آموزنده است ، در اصل این بازی یک روش آموزشی برای یادگیری اصول پول و ثروت است ، در این بازی بی نظیر به صورت کاملاً مفرح هر فرد می‌توان به صورت عملی با مفاهیم بنیادی اقتصادی آشنا شده و معلومات خود را ارتقاء دهد.

در ایران این بازی به نام گردش مالی نیز شناخته می شود ناشی از ترجمه عبارت Cashflow در کتاب معروف پدر پولدار و پدر بی پول .

هر بازیکن در بازی گردش پول فیزیکی یک ورق کاغذ به نام ترازنامه دارد که موظف است با هر بار انداختن تاس اعداد روی این کاغذ را پاک کند و از دوباره بنویسد. با خرید یا فروش املاک ، تولد فرزند و یا هر عمل مالی دیگری این کاغذ باید بروز شود . این عملیات بسیار وقت گیر است و روند بازی را بسیار کند و کسل کننده می کند، برای این مشکل کمپانی ریچ دد اپلیکیشن حساب این بازی را ارائه کرد که البته خود بازی نیست و فقط بازیکن ها نیاز به استفاده از کاغذ ندارند و باید روند بازی را در اپلیکیشن ثبت کنند و صد البته برای بازی فیزیکی ایرانی قابل استفاده نیست.

کمپانی ریچ دد بعدا اپلیکیشن کامل بازی را روی کامپیوتر و اندورید با زبان انگلیسی منتشر کرد که البته بعدا بروزرسانی نشد و همان نسخه اولیه بصورت کرک شده در اینترنت پخش شد و آنچه شما می توانید در اینترنت به رایگان پیدا و نصب کنید همان نسخه کرک شده اپلیکیشن ریچ دد است که به وفور در سایت مختلف ارائه فایل های apk یافت می شود ، شما برای نصب این فایل نیازی به پرداخت هزینه دلار یا ریال ندارید و فقط باید در سایت های انگلیسی زبان جستجو کنید . از آنجایی که ارائه یک فایل کرک شده  نوعی سرقت و خلاف آیین و اعتقادات همه انسان های خوب در همه جای جهان است ما از ارائه این نسخه معذوریم!

البته به علت زبان انگلیسی و واحد پولی دلار و فرهنگ مالی امریکایی برای کاربر ایرانی چندان سودمند نیست ، حتی ممکن است موجب گمراهی و سردرگمی شود.

آنچه ما در اینجا درباره آن بحث و گفتگو خواهیم کرد اپلیکیشن بازی گردش پول فارسی است که توسط شرکت برنامه سازی هوشمند زنجیرافزار تولید و عرضه شده .

از مزایای این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

اپلیکیشن بازی گردش مالی برای اکثر گوشی های موبایل اندروید قابل نصب است

هر دو نسخه 101 و 202 این بازی را در یک اپلیکیشن خواهید داشت .

تنها اپلیکیشن بازی نسخه 202 در جهان است و حتی نسخه انگلیسی آن نیز وجود ندارد.

کاملا مطابق با نسخه اصلی بازی طراحی شده و هیچ گونه تضادی با  آموزش های کیوساکی ندارد.

چند ساعت رایگان فعال است و می توانید آن را کاملا آزمایش کنید.

فعالسازی آن دائمی و هزینه آن بسیار بسیار پایین و مقرون به صرفه است.

راهنمای و آموزش بازی داخل اپلیکیشن است و با چند بار بازی کردن همه اصول را فرا خواهید گرفت پس نیازی به صرف هزینه و زمان برای کارگاه های آموزشی ندارد.

اپلیکیشن بازی گردش پول را می توان به تنهایی یا حداکثر چهار نفره بصورت آفلاین انجام داد.

نیازی به صرف زمان طولانی برای انجام یک بازی و یا مکان مناسب برای پهن کردن بساط بازی نیست ، پس بدون اینکه دلزده یا خسته شوید و یا نیاز به خواهش کردن از دیگران برای بازی داشته باشید می توانید در روز چندین بار این بازی را انجام دهید .

رابرت کیوساکی تاثیرگذاری بازی گردش پول یا گردش مالی را منوط به انجام مکرر این بازی می داند و این انجام مکرر با مزایایی که در بالا نام برده ایم به راحتی امکان پذیر است .

تیم پشتیبانی قوی زنجیرافزار همیشه در کنار شما است فرقی نمی کند تلفن ، پیامک یا ایمیل ، شما سریعا پاسخ خود را خواهید گرفت.

از نکات مهم در نصب این اپلیکیشن موارد زیر است.

اپلیکیشن بازی گردش پول در مراجع مرتبط به نام شرکت زنجیرافزار ثبت شده و دارای کد شامد می باشد ، هر گونه کپی و یا سو استفاده از لوگو ، نام و نشان این اپلیکیشن سریعا توسط مراجع ذی صلاح پیگیری قانونی خواهد شد .

تنها مرجع دانلود و نصب این اپلیکیشن وب سایت شرکت زنجیرافزار به نشانی chainware.org می باشد و این شرکت هیچ گونه تبلیغ یا ارائه اثر در سایر وب سایت ها را ندارد.

بازی گردش پول نمونه مشابه دیگری ندارد و فعالسازی دائمی آن هزینه کمی را می برد و آنچه به عنوان دانلود رایگان اپلیکیشن بازی گردش پول فارسی اندروید در اینترنت یافت شود ، واقعیت ندارد و در صورتی که اعتراضی در این خصوص داشتید با مسئولان همان وب سایت ها تماس بگیرید و توضیح بخواهید

فعالسازی بازی گردش پول با درگاه امن بانکی بصورت پرداخت درون برنامه ای انجام می شود.

 

 بازی گردش پول را به راحتی از اینجا دانلود کنید